Munandis tükk, ebamugav tunne pikemat aega 09.01.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere

Tunnen oma vasakut munandit, oleks nagu tuim aga mitte koguaeg, kunagi peale seemnepurset oleks munand alakõhu sisse läinud, lükkasin välja

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui on mure, siis tuleb see kindlasti üle vaadata.
Munandi liikuvus on täitsa normi variandiks. Harva on sellel negatiivseid tagajärgi, aga kindlasti peaks teid läbi vaatama ja ehk ka sperma ja hormoonuuringud kontrolliks ära tegema.
Noorte nõustamise süsteemi kaudu saate meestearsti vastuvõtule saatekirjata ja kiiresti. Kontaktiks parim: meestekliinik@kliinikum.ee