haavand peenisel 30.06.17 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere.4-5 kuud olnud peenisel sõrmeotsasuurune punane laik,nüüd see muutunud valulikuks ja leemetab pisut,tundub nagu laigu keskel oleks mäda kolle.Millega tegu.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Praegu on tegemist bakteriaalse põletikuga. Enne ilmselt lihtsalt eesnaha põletikuga. Siit hea õpetus - probleemid tuleb võimalikult varakult lahendada. Rusikareegel on see, et kui probleem 5-7 päevaga ei taandu, siis sealt edasi on iseparanemise võimalus suhteliselt madal.