Veresooned peenisel 09.02.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere. Olen 20aastane noormees. Ühel päeval hakkasid peenisele tekkima veresooned, muidu oli paartükki näha. Erektsioonihäired on ka. Kahtlustan veel ka et põiepõletik on, kas võib sellega seotud olla?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Noored mehed meil vägevad! Kolm muret lahendada aga arsti juurde ei lähe. Tulge meestekliinikus vastuvõtule. Põiepõletiku välistamiseks võtke visiidile kaasa hommikune esmasjoa kuse analüüs. Läbivaatusega saame veroonte teema selgeks. Erektsioonihäired enamasti kõige lihtsamad lahendada.