Liiga kiiresti orgasmi saamine 28.11.11 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tervist, mure on selline, et naisega vahekorda astudes saan ma liiga kiiresti orgasmi, asi on ainult sekundite küsimus peale sisenemist, vahel pean ka sutsu kauem vastu. Peale orgasmi kaob osaliselt ka erektsioon ning ei suudagi naisele pakkuda suuremat mõnu. Ei ole tegelenud spordiga, tarvitan vähesel määral alkoholi nädalavahetustel sõprade seltsis jne. nädala sees kaine. Kas spordiga tegelemine parandaks asja? Või peaksin pöörduma arsti juurde, et mingit ravi saada? Või saan ise asja parandada kuidagi?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Varase seemnepurske kohta olen siin vastanud sadu küsimusi ja vastused enamasti suuresti ei erine. Seemnepurske kiirus on üsna palju määratud mehe närvitüübi eripäraga. Kui ikka segab, siis tasuks tulla meesterasti vastuvõtule nõustamisele. Võimalik, et tasuks kasutada ka seemenpurset mõjutavaid ravimeid. Ümber inimest siiski ei ehita, aidata aga saab.