veri 21.01.02 / Meestearst

Külastaja küsib:

Lp Doktor

Äkki oskate nõu anda, mis võib mehel viga olla kui vahetevahel tuleb peenise otsa verd? Ta elu on väga pingeline, kas see võib olla stressist või võib veritsust tekitada ka mõni raskemakujulisem haigus?

ette tänades

a

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Olenevalt vanusest on tüüpilisemad põhjused põletik või kasvaja. Noorematel (vanus kuni 50.a.) siis põletik. Stress üksi veritsust ei põhjusta. soovitan kindlasti meestearsti või uroloogi vastuvõtule minna/tulla.

Edu soovides

Margus Punab