Eesnaha põletik? 26.04.11 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere

Mul tekkis miskit eesnaha põletiku taolist. Punetus ja haavandid. See läks ise paremaks, aga ära pole paranenud. Eesnahk ikka punetab ja on kergelt paistes. Ja kui vahekorras olen, siis teeb valu. Kui ma viis päeva vahekorras polnud, siis tundus juba korras olevat. Aga peale järgmist vahekorda ikkagi valulik. Kas läheb ise üle, kui piisavalt rahu saab või peaks seda kuidagi ravima?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kirjelduse alusel kahtlustaksin eelkõige partneri tupepõletikku. Vaevalt, et sellised mured ise üle lähevad. Soovitan soojalt mõlemal arsti juures kontroll põletike suhtes läbi teha. Senimaale peske hoolega ja sekselu elage preservatiiviga.