kas krooniline prostatiit? 07.05.09 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere. Olen 34a. mees.Mure on niisugune,et umbes 9 a. tagasi põdesin glamüüdiat ning pärast seda tekkis eesnäärmepöletik,põletik sai küll ära ravitud kuid vaevused on tänaseni ja mõni päev päris rängalt,need tüüpilised vaevused nagu-valu jaebamugavus peenises,kubemes,alaseljas ,reite siseküljel! Viimati käisin tänavu jaanuaris vastuvötul meestearstil,tehti analüüsid eesnäärmesekreedist pöletiku suhtes oli taaskord korras.Sooviks teada mida tähendab-6 kuune eesnääret toetav ravi,kas seda saab määrata ainult arst vöi on vastavad ravimid ka käsimüügis?
Ette tänades

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Eesnääret toetav ravi koosneb eri juhtudel erinevatest komponentidest. Kui probleem püsib juba aastaid, siis pole tegemist lihtsa juhuga. Sellisel puhul te pimesi raviga tulemust ei saavuta. Soovitan ikkagi pöörduda kogenud meestearsti vastuvõtule.
Edu soovides
Margus Punab

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Meestearst

Eesnahk rebeneb

Kuidas ma selle terveks ravida saaksin,mida teha?

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Ilmselt siis krooniline skleroseeruv eesnahapõletik. Kui ravi ei aita, siis tuleb teha ümberlõikus. Kas välised ärritajad on välistatud?

Loe edasi

suguelundi probleem

Tere!
Mul on perioodiliselt korduv eesnahale tekkiv lõhenemine, s.t. tekivad väikesed, valulikud praod. Kas see võib olla allergiast tingitud?

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Tüüpilisteks põhjusteks on eesnaha kitsus, eesnaha krooniline põletik, eelmisega seonduv patneri krooniline tupepõletik, harva ka preseravtiividest tingitud lateksallergia.
Soovitan tulla vastuvõtule, ...

Loe edasi

Krooniline prostatiit

Tere,

Kas kroonilist prostatiiti on võimalik väljaravida nii, et see enam korduma ei jääks ? Kui ei siis kas on võimalik mingit medikamenti pikema aja jooksul tarvitada takistamaks prostatiidi ...

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Garantiid anda ei saa. Paljus sõltub lõplik paranemine haiguse kestvusest enne adekvaatse ravi rakendamist. Siiski on viimaste aastate jooksul tänu täpsustunud diagnostikale ja kompleksematele ravimeetoditele ...

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: