kas krooniline prostatiit? 07.05.09 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere. Olen 34a. mees.Mure on niisugune,et umbes 9 a. tagasi põdesin glamüüdiat ning pärast seda tekkis eesnäärmepöletik,põletik sai küll ära ravitud kuid vaevused on tänaseni ja mõni päev päris rängalt,need tüüpilised vaevused nagu-valu jaebamugavus peenises,kubemes,alaseljas ,reite siseküljel! Viimati käisin tänavu jaanuaris vastuvötul meestearstil,tehti analüüsid eesnäärmesekreedist pöletiku suhtes oli taaskord korras.Sooviks teada mida tähendab-6 kuune eesnääret toetav ravi,kas seda saab määrata ainult arst vöi on vastavad ravimid ka käsimüügis?
Ette tänades

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Eesnääret toetav ravi koosneb eri juhtudel erinevatest komponentidest. Kui probleem püsib juba aastaid, siis pole tegemist lihtsa juhuga. Sellisel puhul te pimesi raviga tulemust ei saavuta. Soovitan ikkagi pöörduda kogenud meestearsti vastuvõtule.
Edu soovides
Margus Punab