Munandi juures olev pall 12.10.07 / Meestearst

Külastaja küsib:

Mul selline tunne ,et munand on kaheks jagunenud. Milles võib probleem olla ja kas asi on tõsine? On võimalus ,et asi taandub ise normaalseks? Avastasin selle hiljuti.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Võimalusi on kaks:
1. väga väike tõenäosus on, et et teil on tegemist kaasasündinud anomaaliaga - kom munandit
2. suur tõenäosus, et tegemist on munandimanuse tsüstiga, mis võib olla sama suur või isegi suurem kui normaalne munand.
Igal juhul tuleks sellised munandi eripärad kindlasti meestearstile ette näidata. Soovitan külastada Meestekliinikut.
Edu
Margus Punab