Munandites imelik pall 24.11.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere, mul on selline küsimus, et mul on munandite juures sellised umbes oa suurused pallid. Need ei valuta ega sega mind, aga tahtsin teada, et kas need on normaalsed või kas ma peaksin midagi ette võtma?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ilma läbivaatuseta on siin raske midagi kindlat öelda. Võivad olla munandimanuse tsüstid, mis enamasti vähese tervisemõjuga.Tulge meestekliinikusse noorte nõustamise vastuvõtule. Vaatame seisu üle ja süda saab rahu.