Prostatiit ja erektsioon 01.07.07 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere põdesin prostatiiti. raviks kirjutati 30 päeva Nolicin 400 mg 1 tablett kaks korda päevas + xatral SR 10 üks kord päevas.
Nüüd 3 päeva tagasi lõpetasin antibiootikumide kuuri aga probleem on selles, et on erektsioonihäire. millest võib olla see tingitud?
Ja kas mingi jama adenoidide/polüüpidega võiksid ravikuuri mõju nõrgendada???
M

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Eks see ikka eesnäärme põletikuga seotud ole. Prostatiidi ravi kestvus sõltub põletikureaktsiooni taandumisest, mida saab määrata kas sperma analüüsi või eesnäärmesekreedi uuringu alusel. Kuuri pikkus pole kunagi ette teada. Kui põletikureaktsioon taandub, siis järgneb paari-kolme kuine järelravi, mille eesmärgiks on eesnäärme seisundi tugevdamine ja mis parandab ka seksuaalfunktsiooni.
Edu soovides
Margus Punab