Suguhaiguste uuring 02.06.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!

Kui palju maksab kompleksne suguhaiguste uuring(kõik võimalikud proovid), sh ka proovid neelust, TÜ Kliinikumi Androloogiakeskuses ?

Ette tänades.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

PCR meetodil 100 EEK üks mikroob. Maksimaalne seega 1000 EEK. Kui kõiki võimalikke taga ajada, siis saab summa muidugi suurema - tuleb leida optimaalne skeem vastavalt teie sekusaalkäitumisele ja riskiastmele.
Edu soovides
Margus Punab