üks laps on teist ei õnnestu saada 11.03.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere saime naisega esimese lappse 2000 aastal nüüd 1,5 aasta jooksul pole naine rasedaks jäänud temal on analüüsid korras tahtsin küsida kas meestel on võimalik teha täis uuring Tallinnas ühepäevaga või on see võimalik ainult Tartus ja kas Tartus on see tasuline kui jah palju see maksab Ettetänades Raido

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Küsitud teenus on esialgu võimalik vaid Tartus. Visiidid ja uuringud samal päeval maksavad 600 krooni. Kui soovite ka suguhaiguste teste, siis lisandub veel nende kulu. Kui selle vormi valite, siis tutvuge tasub tead sektsioonis antud juhenditega.
Edu soovides
Margus Punab