punased täpid suguti pea peal 31.05.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Mõned päevad tagasi peale seksuaalvahekorras olemist tekkisid väiksed punased täpid suguti pea peale! Vahekord toimus algul ilma kondoomita, pärast kondoomiga! Mis võivad olla nende täppide põhjuseks? Mõni suguhaigus, seen või ehk mingi allergia? Enne ei ole nende samade kondoomidega mingit kõrvalnähtusi täheldanud, seega võib vist allergia välistada?
Kas peaks kohe pöörduma suguhaiguste arsti poole?
Ette tänades vastuse eest!!

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Suurima tõenäosusega seen, võimalik et ka mõni leebem suguhaigus. Kui probleem tänaseni püsib, siis soovitan meestearsti külastada.
Edu soovides
Margus Punab