lühike kida? 26.04.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tervist,mure on siis järgmine.Peenise kida on arvatavasti liiga lühike,mistõttu ei saa isegi nahka korralikult lõpuni maha.Olen seda pikemat aega püüdnud venitada(ilma mingisuguste aineteta), kuid mingit olulist tulemust saavutanud ei ole.Eestpoolt lugesin, et taolistel juhtudel tehakse väike operatsioon.Kuidas see operatsioon täpsemini toimub ja mis tingimustel.Kas see on mingi poole tunni tegevus ja pärast seda võib haiglast lahkuda või vajab see pikemat ettevalmistamist ja erilist taastusravi?Kas pärast operatsiooni hakkab peenis teistmoodi välja nägema või on kõik normaalne ilma mingite lõikuse jälgedeta.Selline küsimus veel, et kas vanus on oluline(17a)? ette tänades,

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Operatsioonist enne läbivaatust kõneleda ei tasu. Tulge meestearsti vastuvõtule.
Edu soovides
Margus Punab