peenisel mingi krae 04.03.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

suguti ümber on tekkinud mingi imelik krae. põletiku moodi välja ei näe, valus ei ole, lihtsalt mingi kõva moodustis. tekkis umbes nädala jooksul ja võimalik, et kasvab veelgi, mis ma taga tegema peaks?
M24

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ilmselt on tegemist eesnaha põletikuga. Soovitan vastuvõtule tulla. Juhised uuringule tulekuks leiate portaali sektsioonist Tasub teada / Uuringud meestele.
Edu soovides
Margus Punab