Vahekord ja suguti 15.02.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Mul on probleem sugutiga. Erutun nii nagu peab, suguti muutub täiesti kõvaks, sirgeks jne. eesnahk tuleb ilusti pealt. Ühesõnaga olen täiesti valmis seksiks. Olles oma tüdrukuga vahekorras, saan esimese orgasmi kätte ning peale seda umbes 5min hiljem hakkab minu suguti kokku tõmbuma/lühikeseks muutuma, nagu oleks ilma erutuseta ning tavalises asendis. Tänu sellele hakkab ta tupest välja tulema ning siis me lõpetame neiuga seksi, õigemini mina. Minu tüdruk ei tea minu murest midagi. Palun aidake.
Mures Lauri

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ei näe ka mina muret, vaid loomulikku reaktsiooni. Peale seemnepuret kaob erektsioon enamikel meestel. Uuesti võib erektsioon tekkida 5 aga ka 120 minuti pärast sõltuvalt mehe organismi eripäradest. Soovitan nõu küsida noorte nõustamise kabinetist või aadressil www.amor.ee
Edu soovides
Margus Punab