valulik vahekord 31.05.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

olen oma 18 aastase noormehe pärast mures, kuna vahekorras olles või siis peale orgasmi on tema suguti valulik ja eritub verd. Milles võiks olla probleem?
Ette tänades...

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Eekõige kahtlustaksin lühikest eesnaha kida, mis võib vahekorra ajal korduvalt rebeneda ja veritseda. Soovitage tal oma murega meestearsti poole pöörduda.
Edu soovides
Margus Punab