nagu väike kuulike naha-all 16.08.01 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!

Olen 18. a noormees ja ereksioonis peenisel on alla poole pead tunda nagu "kuulike" (6mm läbimööduga) oleks naha all.

Kas on tegu mingi veresoone keerdus olemisega vms?

Kuu aega tagasi oli ümberlõikus.

Ette tänades,

Mikk

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Selliseid asju peab nägema ja katsuma. Jutu järgi mingit asjalikku nõu anda kahjuks ei ole võimalik. Võimalikuks põhjuseks on peenise kida piirkonna halb kokkukasvamine, mis on ümberlõikuse järel suhteliselt sagedaseks probleemiks.

Edu soovides

Margus Punab