valulikkus tunne 09.03.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere. Olen 29a. noormees. Juba pikemat aega on valulikkus alakõhus ja u. pool a. tagasi lõi valulikkus tunne ka munanditesse. Urineerimine on sage,vahel tunnis paar korda ja peale urineerimist tilgub. Mulle on kirjutatud mitmeid ravimeid , vere ja uriini proovid on korras,aga tulutult. Milles võiks olla probleem?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kirjeldate klassikalist eesnäärme põletiku vaevuste kompleksi. Veri ja uriin selle haiguse puhul olulist infot ei annagi. Optimaalse uuringuskeemi probleemi käsitlemiseks leiate portaali sektsioonis Tasub teada / Kiiruuringud meestele.
Edu soovides
Margus Punab