ebamugavustunne munandites 04.12.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

Olen märganud viimasel ajal, et munandikott on kokkutõmbunud ja samuti ka suguti. Sama tunne nagu pärast külmas vees ujumist. Otsest valu ei kaeba, aga ebamugavustunnet küll. Lasin hiljuti süstida sustanoni 1ml. Kas probleem võib olla põhjustatud sellest? Mida peaksin ette võtma?
Ette tänades
Gunnar

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kirjeldatud kaebus tegib tavaliselt kroonilisest stressist. Sustanooni pimesi kasutada ma küll ei soovitaks. Soovitan lõpetada oma kehaga mängimine ja muuta elu harmoonilisemaks. Kui probleem püsib võiks põhjuste täpsemaks analüüsiks meestearsti visiteerida.
Edu soovides
Margus Punab