Peenise vähk 16.09.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!
Olen kuulnud et on olemas eesnaha vähk. Vanadel meestel põhiliselt, aga ma ise olen alles 15 aastane ja seal eesnahal on sellised kahtlased punnid või midagi taolist. Tahaks teada kas on võimalik 15 aastasel selline asi. Ja kui on , kas on võimalik sellest asjast lahti saada?
Ette tänades!

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kindlasti ei ole tegemist kasvajaga.
Millega konkreetsel juhul tegemist on ning kas ja millist ravi see vajab, saan öelda alles peale läbivaatust. Seni soovitan tutvuda vanemate vastustega sarnasel teemal.
Edu soovides
Margus Punab