androloogia 07.07.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

kas kuldjuure tilkadel ja menroyal tablettidel on ka mingi erektsiooni soodustav toime.Kas minu perearst tohib enne Teie vastuvõtul käiku omal käel mingit süütumat rohtu välja kirjutada,äkki soovitate midagi.Tänades ja Teile lootma jäädes.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Mõlemal teie poolt nimetatud vahendil on organismi tugevdav toime. Mida parem tervis, seda parem erektsioon. Perearst võib vabalt kirjutada ka Viagrat, Levitrat või Cialist, mis on erektsioonihäirete ravis ülalmainitutest kindlasti märksa tõhusamad vahendid. Oluline oleks aga ka häire põhjuse väljaselgitamine ja võimalusel selle ravi.
Edu soovides
Margus Punab