halvatud noormees tahab saada isaks. 18.06.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

tere.
Olen 20-aastane.Paar aastat tagasi jäin trauma järgselt jalgest halvatuks.
keskmist jalga ei tunne pea üldse.Aga tahame tüdrukuga last saada.
KAS JA KUIDAS OLEKS VÕIMALIK MUL SPERMAT VÄLJA SAADA?
Tänan vastuse eest.
"Tarmo"

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Teid on kindlasti võimalik aidata. Olemas on nii efektiivsed erektsioonihäire ravivahendid kui ka meetodid seemnepurske saavutamiseks. Soovitan Tallinnas Pelgulinna Naistenõuandlas pöörduda dr. Poolametsa poole. Kui elate Lõuna- Eestis, siis võib esmase visiidi teha minu juurde.
Edu soovides
Margus Punab