Peenis,erektsioon 14.06.24 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere. Mul on üks küsimus kelle juurde ma peaksin pöörduma kui mu peenis läheb kõvaks ainult siis kui ma vaatan seksuaalsisuga videjoid mis on seotud geidega ja siis kui mõtlen teise samasoolise lapsega seksimisest kas see tähendab et ma olen gei???

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Sel teemal ma ennast eksperdiks ei pea. Saate nõu küsida seksuaaltervis.ee lehel.