soovitust saada/abi saada 12.11.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tervist.

On üks väike mure kus mu seksimaailm on veits veider.Sellesmõttes et kui satun oma naisega vahekorda siis mu (väike härras mees) ei tee muga head koostööd ehk vajub kiirelt ära või ei soovi üldse endast eriti märku anda ja jääb pool kõvaks ja vajub ära.Olen lugenud et see peenise pikendamine ei ole õige ega pole vaja vaid on vaja leida õige psüholoogi ja teha enda maailma korda et saaksin olla vahekorras 100%.
Saaksite soovitada kelle juurde ma pöörduks et saaksin oma peas kõik need asjad korda teha et ei tekiks mul enda naisega see mure et ma kaotan või nagu härras mees vajub ära.
Tõesti tunnen end tehniliselt igakord väga ebamugavalt ja tühjana sest ei süüda rõõmu tuua naisele samapalju nagu tema toob mulle.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Siin on paras segapudru- põhimure erektsioonihäire, siis kuskilt tuleb läbi peenise pikendamine...
Kirjeldate üsna tüüpilist psühhogeenset erektsioonihäiret. Selle mure lahendamise esimene etapp on tagada füüsiline kindlust erektsiooni osas. Ravib kõige paremini positiivne kogemus. Harvadel juhtudel on tõesti vaja ka psühholoogi kaasata.
Minu esmane soovitus on siiski meestearst, kes saab välistada soodustavad füüsilised põhjused ja ka tänapäeva ravimid on väga tõhusad püsiva kindluse saamiseks.