Õrn valu vasakus munas 23.09.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere, mul on mure järgmine: mul 3mandat päeva õrnalt valutab vasak munand, paistes ei ole, vahepeal kaoks see õrn valu ära nagu aga üldjuhul on pidevalt, kas sellega peaksin arsti juurde aja panema?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Arvestades vanust, siis soovitan kindlasti põletikud välistada. Noorte nõustamise süsteemis meestekliinikus saate vastuvõtule kiiresti, visiiditasuta ja ilma saatekirjata. Kaasa hommikune esmasjoa uriini analüüs.