Peenise pea punetab 29.08.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Kuu aega tagasi peenise pea hakkas punetama, kuna püksid hõõrusid ja palav oli. Töö juures on palju kõndimist. Mingi aeg läks asi veits hullemaks ja tekkisid ka veritsused eesnahal paariks päevaks. Andis järgi ja nüüd siis uuest. Palju sai merevees oldud. Iseenesst valus ei ole, kuid ebamugav ja seksuaalelu kannatab.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui probleem olemas ja elukvaliteet kannatab, siis miks te arsti juurde ei ole jõudnud?
Kui nii pikalt on püsinud, siis tuleks tulla meestearsti vastuvõtule. Kui tulete meestekliinikusse, võtke kaasa hommikune esmasjoa uriin ja ärge peenist 24 tundi enne visiiti peske. Siis saab kohe vajalikud täpsustavad uuringud ära teha.