Tihe urineerimine 05.03.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere.
Mure on selline, et ma käin väga tihti pissimas. Eriti vaevab see mind öösiti. Kuigi ma ennem magama minekut palju vedelikku ei tarbi, siis öö jooksul pean ikka mitmeid kordi vetsus käima. Pidevalt on tunne, et põis on täitsa täis aga pissima minnes tuleb väga vähe. Urineerimine on katkendlik ja puudub surve. Pissimine valus pole. Alaselg valutab tihti. Olen 2a tagasi ravinud klamüüdiat. Nüüdseks on sellega korras ja olen terve. Uriiniproovi olen ka andmas käinud aga see midagi halba ei näidanud. Millega võib tegemist olla?
Olen söönud ka prostamol uno tablette, see mingeid tulemusi ei andnud.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Põhjuseid võib olla väga mitmeid. Alustades põie neuroloogilise regulatsiooni häirete ja lõpetades eesnäärmehaigustega. Kuse analüüs näitab vaid kusetrakti pindmisi põletikke ja noortel meestel palju infot ei anna - vaid suguhaiguste riski saab esmasjoa uriini alusel hinnata. Prostamool on 60+ meeste abimees. Ikka imetlen eesti meeste kannatlikkust... Kui soovite oma murele lahendust, tulge kogenud meestearsti vastuvõtule.