Eesnaha alune punetus/valged tükid 21.07.21 / Meestearst

Külastaja küsib:

Mul on eesnaha all halvast hügeeni hoidmisest tekkind valged tükid eesnaha alla mis ei tule seebiga pestmisega maha enam ja kerge punetus ja ei tea kuidas lahti saada sellest

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Pildi alusel tundub seal olevat krooniline nahakahjustus, mis vajaks ravi. Soovitan tulla meestarsti vastuvõtule.
Arvestades vanust, on teil üsna vaba juurdepääs meie kliiniku noormeeste nõustamisele. Esimesele visiidile võtke kaasa hommikune esmasjoa uriin ja enne visiiti ärge eesnahaalust 24 tundi peske.