Veri vahekorral 11.07.21 / Meestearst

Külastaja küsib:

Nimelt viimasel ajal seksides tundnud teravat valu peenises ning hakanud kohe veritsema üpris korralikult. Välja vøttes ning eesnahapeale tagasi tōmmates veritsemine kohe peatub. Seksimise ajal tunda kohe peenisest käivad valud läbi.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Mina soovitaks probleemi puhul oma peenist täpsemalt vaadata. Kus kohast veri pärit on?
Suurema tõenäosusega siis pisike eesnaha kida rebend.
Võimalik, et soodustava tegurina ka suhteline eesnaha kitsenemine.

Kui probleem paari päeva jooksul iseenesest ei taandu, siis soovitan tulla ja näidata meestearstile ette. Need probleemid on kõik kenasti lahendatavad!