Nahk peenise küljes 05.07.21 / Meestearst

Külastaja küsib:

Peenise küljes on naha ribad kas see on normaalne ja sexi ajal on valus sexida naha ribad tulevad küljest vahel palun ütelda kas on normaalne faili lisasin ka

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Normaalne seis on see, kui eesnaha on peenise pea küljest täielikult eraldunud. Antud juhul on tegu kas miskist põletikust tekkinud liidete või kaasasündinud eripäraga. Probleemi lahendamiseks pöörduge kas lastekirurgi või meestearsti vastuvõtule. Viimasel puhul saate meie kliinikus kasutada noorte nõustamise süsteemi, kus juurdepääs abile on ilma saatekirjata.