Ei suuda kusehäda kinni hoida. 06.07.18 / Meestearst

Külastaja küsib:

Olen enne ka kirjutanud, tahtsin lihtsalt kontrollida kas teie juurde saab selle probleemiga tulla.
On siis välja kannatamatu kusehäda kui kusehäda peale tuleb. Eriti kui on vaja millelegi keskenduda. Tundub olevat põletikuline valu peenises või ennem peenist natuke. See ei ole valu, aga on selline lõikav ebameeldiv tunne.Igatahes ei suuda lihtsalt kinni hoida ehk väga raske on kinni hoida.
Eesnäärme uuringud sai tehtud 2018 kevad.Sealt ei avastatud midagi. See oli Kuressaares mobiilses kabinetis.Uuringuid viis läbi Olga, perekonna nime ei mäleta.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Prostamool siin tõesti ei aita.
Võib tulla minu vastuvõttu.
Kui tulete, siis sättige nii, et kohale jõudes oleks põis enam-vähem täis ja esmase uuringuna võiks veelkord ära teha kusevoolu kiiruse. Siis saab edasi mõelda, kuis ravi sättida.