Suguhaigus?? 21.10.17 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere, olin prostituudiga vahekorras 2 nädalat tagasi Indoneesias kondoom purunes peale seda sai kohe ka vahekord katkestatud ,kui selle avastasin, Hetkel on ,aga palavik kolmas päev olnud, ning köha ja nohu ja nüüd siis avastasin peenise servalt sellise punetuse ei oska isegi aimata millega võib tegu olla hetkel olen Austraalias ja ei ole võimalust nii pea Eesti tulla,et asja uurida HIV ma väga ei taha uskuda,et nüüd külge sain,aga 100 prossa ei tea enne midagi kui test tehtud,esialgu huvitab,aga see esimene mure,millega võib peenisel tegu olla??

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ilma pildita pole tarka vastust võimalik anda. Miski võõra mikroobi olete ilmselt külge saanud. Soovitan pöörduda kohalikku suguhaiguste kliinikusse uuringuteks ja raviks.