Eesnahk 11.03.12 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere! Ikka ja seesama eesnaha probleem. Nimelt, selline võib-olla tobe küsimus, et kui võtta eesnahk lõdvas olekus üle kabja ja kui eesnahk maas, siis kui läheb jäigaks sel hetkel, võib midagi juhtuda? Või venitabki selle eesnaha äkki paika, kuna mul sama mure, et jäigas olekus ei taha eesnahk kuidagi üle tulla, tuleb poole peale, sealt nagu enam edasi ei julge teda tirida, kardan, et võib kinni jääda.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui rahuolekus liigub vabalt, siis on ka erektsiooniseisundis alati tagasi viidav. Ega siin ilma treenimiseta midagi juhtu ja kui liiast kardate tekitate iseendale lisaprobleeme. Liiga hellik ei tohiks üks mees olla.