Eesnäärme kasvaja ennetamiseks vajalik vereproov 10.10.11 / Meestearst

Külastaja küsib:

Kas eesnäärme vähi ennetamiseks vajaliku vereproovi võib anda ka Pärnus? Nimelt on verd kergem transportida, kui ise kohale sõita.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Soovitame kõigil meestel esmasteks uuringuteks pöörduda oma perearsti poole. Kui lähisugulastel pole eesnäärmevähki diagnoositud ja kaebuseid ei ole, siis on 41. aastaselt liiga vara neid uuringuid teha.