Valu alakõhus, sage urineerimine 06.10.11 / Meestearst

Külastaja küsib:

Millega tegemist? Aegajalt on alakõhus tuim valu ja tihti ajab kusele. Öösiti paaril korral ja päeval samuti.
Seksides seemnepurskeni jõudmine on väga pikaajaline protsess, sperma eritus oluliselt väiksem ja paksem kui enne.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kirjeldate klassikalisi eesnäärmepõletiku kaebuseid. Tulge uuringutele - haiguse vorm tuleb esmalt täpsustada. Mida kiiremini saab raviga alustada, seda parem on lõpptulemus.