Imelik vedelik 20.09.11 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere! Eelmise neljapäeva hommikul kusele minnes avastasin riista otsas tilga,mis oli konsistensilt sperma moodi aga värvuselt selline hallikas-beezikas. sama asi oli veel kaks hommikut kui tõmbasin mööda kusitit,tilk oli väike aga pani muretsema, siis kaks hommikut polnud,täna aga oli jälle. Kusedes valus pole ja muid plekke ,tulitust jne asju samuti mitte.See tilk on ainult hommikuti. Kõrvalehüppeid ka ei harrasta.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tilk peenise otsas tähendab siiski üsna üheselt kusiti või laiemat sugutrakti põletikku. Põletikutekitajad mikroobid tahavad ka elada ja on keskkonna muutustele kohanenud nii, et neid võimalikult vähe tunda ja näha oleks. Suurem osa suguhaiguseid kulgeb tänasel päeval üsna minimaalsete nähtudega. Soovitan esmalt ära teha suguhaiguste testid ja kui need kõik ikkagi korras, siis kindlasti ka eesnäärme spetsiifilise materjali uuringud välistamaks sisemisi põletikke. Ilma järjekorrata saab suguhaiguste uuringuid hääl tasemel teha Ülikooli meestekliinikus nii Tartus kui ka Tallinnas.

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Meestearst

Mingi imelik kasvaja moodi punn

Mul on mingi imelik kasvaja moodi, mandli suurune, punn päraku suudme kõrval. Väga imelik. Vahest kaob jälle ära ja siis tuleb tagasi on mingi 4-5 päeva ja siis kaob. katsudes on valulik.
Mõistus ...

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Tegemist on ilmselt päraku veenilaiendiga. Kui ikka muret teeb, siis tasuks konsulteerida kirurgiga.
Edu soovides
Margus Punab

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: