Mure seksuaalvahekorraga 08.12.09 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere,

Olen 21aastane noormees ja mul on mure seksuaalvahekorras. Nimelt kui astun oma tüdrukuga vahekorda, siis mul tuleb esimene väga kiirelt ära, sooviksin teada, et milles mure või kuidas saaks seda vältida? Samuti on see, kui esimene ära tuleb, siis tükk aega peale seda läheb aega, enne kui mul jälle tõuseb, viimasel ajal tahab nn. jonnida ja ei taha püsima jääda. Olen väga mures ja millest see võib tuleneda?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Sarnastele küsimustele on siin juba sadu vastuseid. Tegemist normaalsete kehareaktsioonidega.
Soovitan lugeda siit ja ka spetsiaalselt noortele meestel mõeldud internetisaidilt: //noorte.kliinik.ee.
Kui ikka oma kehareaktsioonidega rahul pole, siis soovitan külastada kas noormeeste nõustajat (lähima leiate aadressilt www.amor.ee) või meestekliinikut (www.meeste.kliinik.ee).
Edu soovides
Margus Punab