Valulikus 20.09.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Peenisel üks kindel koht kuhu vajutades on tunda teravat valu. Vahel urineerides on tunda ka valulikust. Vaatlusel mitte mingugust paistetust ei ole. Samuti ei ole peenisest mingit mädast vms. eritust. Sama lugu oli ca 6 kuud tagasi, läks nädlaga iseenesest mööda. Praeguseks olukord kestnud ca 6 päeva. Mis see olla võib ja kuidas toiimida ?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ilmselt ikkagi mingi alaäge põletik. Tuleks teha korralikud põletikutestid, ka sperma analüüs sisemise põletiku suhtes. Vaata portaali sektsiooni tasub teada / uuringud meestele.
Edu soovides
Margus Punab