seenhaigus 05.12.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere,

olen hädas olnud 3-4 aastat oma peenise esiosal oleva lööbega, mis laieneb kohe kui mitte kasutada salvi Pevisione. Olen proovinud ka teisi salve, need ei toimi.
Ka olen tuttava tohtri soovitusel võtnud suu kaudu manustatavat 50 ja 150 mg seid Diflucane. Lööve ei kao ka suguelu katkestamise korral ?

Andres

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kirjelduse alusel kahtlen, kas tegemist on ikka seenpõletikuga. Suure tõenäosusega on tegemist vähe tõsisema kroonilise eesnaha põletikuvormiga. Täpse diagnoosi panekuks ja ravi määramiseks peaksite ikkagi vastuvõtule tulema.
Edu soovides
Margus Punab