ikka see pikkus 04.11.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

tere. olen 27a.
olen lugenud siin varem küsitud vastuseid peenise pikendamise kohta,
ise ka põen komplekse oma peenise pikkuse üle ja tahaksin oma peenist suurendada, lõdvalt on mu peenis 3-4cm läbimõõt 2cm kõvastunult 8-9cm läbimõõt 3cm. umbes aasta tagasi võtsin julguse kokku ja läksin meeste arsti juurde kurtma et eesnahk ei käi üle peenise pea,
mul tehti operatsioon ja lõigati mind "ümber"
üldiselt ma ei julge kuskil ennast riidest lahti võtta,
saunas seltskonnaga pole käinud jne...tavaliselt leian mingi vabanduse kuidas ära kaduda jne..
palun ärge hakkake mulle psüholoogia vallast midagi soovitama,
tean et olen rumal et nii põen, ja need kes peaksid selle üle naerma on ise rumalad, aga ikkagi on väga sant tunne kui tüdruk naerma hakkab kui püksid jalast ära võtad (olen kogenud)
teie soovitate venitusaparaati, mis vist ei ole eriti tõhus vahend, väidetavalt pidi see mõne aja möödudes tagasi tõmbuma.
mis võimalused veel on?
mind huvitab just kirurgilisel teel pikendamine, sellistest võimalustest pole nagu kuskil juttu olnud (vähemalt mina ei ole leidnud)
kui palju on võimalik kirurgilisel teel peenist pikendada?
mis tüsistused tekkida võivad?
ma ei igatse endale 20cm pikkust riista, oleksin rahul kui kasvõi 5cm juurde saaks.
tean et see võib üsna kalliks maksma minna, aga see ei ole probleem.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Miks peaks venitusaparaadida saavutatu tagasi minema. Kui aparaaati on kasutatud igapäevaselt üle 40 päeva, siis saavutatakse püsiv tulemus.
Operatiivset ravi Eestis praegu ei tehta. Põhjuseks suhteliselt kehv tulemus ja ka võimalikud terviseriskid. Küll võite teenust saada Taanist ja Saksamaalt. Nendes riikides on opi hind 6 kohaline. Venemaal pidi olema kliinik, kus operatsioon maksab 2500 USD.
Edu soovides
Margus Punab