kabi 16.03.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Paar kuud tagasi punetas ja sügeles kabi.Arvasin teleka reklaami peale,et järsku eesnäärme suurenemine ja manustasin ära ühe karbi Prostamol Unot ei pesnud naise ütlemise peale enam isegi seebiga,paranes ära.Nädal tagasi olime vahekorras naisega ja nüüd jälle sügeleb,urineerimine on korras.Oleme ausad pereinimesed,välistatud on võõrad suhted.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ilmselt on tegemist naise sugutrakti tasakaalu häirega või teil alaägeda eesnäärme põletikuga. Prostamol uno selliste hädade puhul kahjuks ei aita.
Soovitan naisel naistearsti külastada ja teil meestearstile aeg kirja panna.
Optimaalse käsitluskeemi leiate portaali sektsioonist Tasub teada / Kiiruuringud meestele.
Edu soovides
Margus Punab