Peenises imelik valu ja urineerimine 13.03.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!

Mastrubeerimise ajal on peenises imelik valu, juba umbes kuu aega. MIda teha? on see äkki mingi arenguetapp, mis tuleb läbida? Lisaks on urineerimine raskendatud just siis kui kodust välja lähen, sama kodus tuleb korralikult. Ja tilgad tulevad ka päris palju pärast urineerimist. Mida teha? Ja kas Teie külastamine on tasuline ja kui palju on visiiditasu?
Ootan abi....

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kahjuks ei tea teie vanust. Peenise valulikus pole päris õige asi. Võõras keskkonnas kusemine on raske paljudel meestel. Järeltilkumine jälle kahtlane tunnus. Soovitan siiski vastuvõtule tulla. Vastuvõtte on nii tasulisi kui ka tasuta. Otsuse selle kohta millises kliinikus vastuvõtule tulla saate teha ainult teie ise.
Edu soovides
Margus Punab