Näsad peenisel 03.03.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Olen 20 a. ja probleem on järgmine. Peenise pea alumine serv on kaetud väikeste naha värvi näsadega. Mis need võiksid olla ja kuidas neid eemaldada?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Usun, et tegemist on loomuliku peenise naha iseärasusega. Kui ikka väga häirib, siis tuleks vastuvõtule tulla. Peale läbivaatust saab rääkida konkreetsetest lahendusteedest.
Edu soovides
Margus Punab