mida teha 18.06.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!
Olen 36a ja 11 aastat abielus,mul on 3 last.Saatsin teile mingi aeg tagasi maili ,oma probleemidega,et oli klamüüdia ja nüüd on erektsiooni probleemid ja valud vasakul pool munandite piirkonnas.Kirjutasite siis,et võib olla krooniline prostatiit ja erektsiooni häire võib olla sellega kaasnev iseseisev häire.Käisin siis Sõle tn dr.Poolametsa vastuvõtul,kes kirjutas mulle Viagra ja võttis analüüsid kuseteedest ja seemnevedeliku analüüsi.Viagra on siiamaani erektsiooni tekitanud,aga ma ei saa seksist enam naudingut.Analüüsid olid korras dr.Poolametsa sõnul peaks veel võtma eesnäärme sekreedist analüüsid,aga temal ei ole enam minu vastuvõtuks ,aega.Ütles ,et pöördugu ma ükskõik kelle poole.Seksimise isu on mul tänaseks täiesti ära kadunud,ei suuda kuidagi ennast häälestada erootilisele lainele.Hommikused erektsioonid on samuti ära kadunud,öelge kas ma nüüd peangi elama tablettide abil,sest sellest arstide juures käimisest on ka juba kõrini.Käin juba pool aastat,aga kasu ei ole midagi.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui arsti juures käimisest kõrini on, siis ei saa teid tõesti aidata.
Jään ikkagi enda juurde, et tuleb vaadelda nii erektsioonihäire põhjuseid kui ka võimalikku prostatiiti selle taga. Seemnevedelikust prostatiidi uuringuid saab teha Tallinnas HTI laboris, Tartus Tähe Kliinikus ja Maarjamõisa Polikliinikus. Kui uuringutest midagi ei selgu saan soovitada seksuaalteraapiat. Teiseks variandiks on tõesti püsivalt Viagrat või analooge tarvitada.
Edu soovides
Margus Punab