luupus 28.01.04 / Loodusravi

Külastaja küsib:

Tere Sass ja sinu pere!

Olen 30-ndates aastates naine ja põen lupus-nefriiti.
Tean niipalju et luupus põhjustab organismi enesehävitamist.
Sooviksin teada kas on kuidagi võimalik ravimtaimedega organismi sellist kõrvalekallet reguleerida.
Söön aastaid metüülbrednisoloni (medroli) pigem neerude pärast.

Ette tänades
S.

Arst vastas:

dr Vigala Sass

Meil on hoidvaid, kuid mitte ravivaid taimesegusid, kui luupus on juba aastais kestnud.

peate meile tulema, võta ühendust.
sass