juuksed 30.12.03 / Loodusravi

Külastaja küsib:

keemiaravi kaotas juuksed .nüüd juba midagi kasvab.kas oleks mingit loodustoodet millega juuksekasvu kiirendada?

Arst vastas:

dr Vigala Sass

päikest!
võta meiega ühendust - 045-73128
saame anda rohud, mis takistaks su probleemi arengut - see, miks keemiravi saad ja samas tõstaks punavereliblede arvu ja tugevdaks ainevahetust - meie rohtudega patsiendid üldiselt keemia ja kiirituse ajal juukseid ei kaotagi.
sass