ravimtaime segu 12.06.03 / Loodusravi

Külastaja küsib:

Tere!

Eelmisel suvel opereeriti mul II A staadiumis rinnavähk. Perearstilt sain ühe ravimtaime segu koostise, mida soovitatud pahaloomuliste kasvajate korral.Sisaldab see koirohtu, männikasve, raudrohtu, kibuvitsamarju, kasekäsna ekstrakti,mett ja konjakit(või piiritust). Kas võib sellise joogi tarbimisest ka reaalset kasu olla või milliseid ravimtaimi peaks tarvitama?
Ette tänades vastuse eest. Terje

Arst vastas:

dr Vigala Sass

päikest Terje!

Ei saa, sest ükski pole neist taimedest, mis jõuaks haige kohani - neerud ja maks on vahepeal. Befungiin on sümptomaatiliseks raviks seedeorganite kasvajate puhul - seedimise korrastamiseks. Meil on rohud olemas - helista õhtuti 045-73128.

sass