homöopaatia 10.06.03 / Loodusravi

Külastaja küsib:

Tere Sass. Kas homöopaatiaravi võib liigitada loodusravi hulka ja milline on teie arvamus selle ravimeetodi kohta?

Arst vastas:

dr Vigala Sass

päikest!
Tegemist on ravimisviisiga, mis on väga vana ja kasutati ainult väga mürgiste ainete manustamisel, kus Dn tähendab tähendab järgnevat lahjendust selle mürgi sissevõtmisel. D1 -normaal alkoholi tõmmis. D2 - normaaltõmmisest võetakse 15 tilka ja pannakse puhtasse 1 liitrisse vette. D3 - võetakse D2-st 15 tilka ja pannakse 1 liitrisse puhtasse vette jne D7-ni välja.
Seega on see pigem ravi informatsiooni läbi ja see sobib hästi igasugu psühhoosseid somaatilisi nähtuseid kandvaile inimestele. Kui oled rikas, siis anna parem raha lastehaiglale või osta kerjusele süüa.
sass